Pirkimo sąlygos ir taisyklės

Bendros nuostatos ir sąlygos

Interneto svetainės ir bet kurio jos puslapio (dalies) turinį ir formą gina tarptautiniai ir Lietuvos Respublikos įstatymai. www.mari.lt interneto svetainė yra ginama autorinių teisių. www.mari.lt pasilieka sau teisę bet kada esant reikalui ir be išankstinio perspėjimo keisti, taisyti, papildyti svetainės turinį.
Naudotis elektroninės parduotuvės  www.mari.lt paslaugomis gali: visi veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus; nepilnamečiai nuo penkiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus tik turėdami tėvų, įtėvių arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu ar stipendija; juridiniai asmenys; visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.
www.mari.lt pasilieka teisę atšaukti užsakymą bei jo išsiuntimą tuo atveju, jeigu užsakytų prekių (ar prekės) kaina buvo nurodyta neteisingai arba jeigu jos nebeturime sandelyje. Tokiu atveju, mes informuosime apie tai išsiųsdami elektroninį laišką. Nepavykus susisiekti, užsakymas bus automatiškai atšauktas. Taip pat, mes negalime užtikrinti, kad gaminių atspalviai nuotraukose atitinka gaminių spalvas realybėje- tai priklauso nuo mobiliųjų įrenginių, planšečių bei kompiuterių vaizdo nustatymų.
Jūsų paskyra. Jūs įsipareigojate užtikrinti, kad informacija, pateikta  www.mari.lt tinklalapyje registracijos ar užsakymo metu yra teisinga, tiksli bei pilnai užpildyta.
Rašyk
Skambink